VİDEO ÇEKİMİ

VİDEO ÇEKİMİ

Kategoriler

Time Lapse

Timelapse  hızlı fotoğraf çekimi olarak tanımlayabiliriz. Genellikle bir tripod yardımı ile kamera sabit durdurulur. Zaman aralıklarıyla çekilen görsellerin bir araya getirilmesiyle timelapse şeklinde video elde edilir.

Timelapse sabır ve strateji gerektiren bir iştir. Hayal gücünüzle kendinizi sınırlamadan fotoğraf çekimi yapıp çektiğiniz fotoğrafları bir video haline getirebilirsiniz. Hem izlemesi keyifli hem de görüntü kalitesi yüksek videolar elde edebilirsiniz.


Yıldız Pozlama


Tanıtım Videoları

Firmanızı doğru göstermek ve en güzel video hazırlamak için en önemli öge çalışacağınız ekibin tecrübesiyle ve kullanacağı ekipman kalitesidir.

Tanıtım videosu çekilirken ilk önce stratejik planlama yapmalısınız. Tanıtım videonuzun sihrini nasıl karşı tarafa yansıtacağınızı planlamak başarılı tanıtım videosu yaratmanın ilk adımıdır.

İlerleme sürecinde pazarlama inceliklerini kullanarak, filmi çekip yayınlamadan önce neler yapılıp yapılmaması gerektiğini kararlaştırırsınız.

Hedef kitlenize tanıtım videosunu izletmek için onları harekete geçirecek, onları etkileyecek, yaratıcı metinler kullanılmalıdır.

Hedef kitlenin ihtiyaçlarını ve sorularına cevap verip, onların dikkati çekmek her zaman etkili olacaktır.

İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

İletişime geçmek için formu doldurabilirsiniz, en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Yada aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.