FOTOĞRAF ÇEKİMİ

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Kategoriler

Ürün Fotoğraf Çekimi

Her ürünün aslını gösteren, kalitesi ve işçiliği hakkında söylenecek bir hikayesi vardır. Kaliteli ve ürünün aslını yansıtan çekim fotoğrafı, özellikle e-ticaret sitelerinde satışları hızlandırmak ve arttırmak için en etkili ve en doğru yollardan birisidir. Sunum yeteneğinin en önemli aşamalarından biri olan çekim için ekipmanları doğru ve yeterli aşamada kullandığımızda, tasarım için sergileyeceğiniz ürün daha kolay beğeni kitlesine ulaşacaktır.


Moda Fotoğrafçılığı

Moda çekimi günümüzde alışveriş ve modanın can damarlarından birini oluşturuyor. İnsanlar alışveriş yapmadan önce ürünü web sitelerindeki fotoğrafları sayesinde detaylı bir şekilde inceleyerek kararlarını veriyorlar. Dolayısıyla her markaya yer vermek, mağazalarında müşteriye sunum yapmak için moda çekimleri yaptırıyor. Moda fotoğrafçılığında her sezon yenilenen fotoğraflar, firmanın yüzünü oluşturuyor.


Styling

Bir sır yok ortada. Sanat belirli bir mükemmelliğe ulaşınca bir sanat olur ve sanatçının neşesini, anlayışını ve gördüğü ahengi gösteren vizyonunu yansıtır. still-life da kullanılan objelerin birbirine uyumu çok önemlidir. Bir mesajı aktarmak gerekli değildir fakat algısal yanıltmaları kullanabilir. Nesneler başka bir tür nesneye benzetilir veya canlılarmış gibi aktarılabilir. Doğal olanı yakalamak çok önemli. Bunun için kilit nokta ise uyumdur.


Tesis Çekimi

Bir resim bin kelimeye değebilir. Bugünün tesisleri ve fabrikalarını tanıtmanın en etkin yöntemi web siteleridir. Eşsiz, yüksek kaliteli görseller firmanızın ve tesisinizin işçiliğini ve işletmenizin büyük olduğunu gösterir. Profesyonel görsellerinize değer verirseniz firma tanıtımınızda bu farkı göreceksiniz. Sanal web sitelerinde potansiyel müşterilere, tesisinizi nasıl en güzel şekilde kullanacaklarını veya üretimin ne seviyede kaliteli olabileceğini göstermeniz gerekir. Bu, müşterileriniz için imajınız çerçevesine yerleştirmeye yardımcı olur. Bir ürünün tek bir fotoğrafı size anında bilgi sağlar.

İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

İletişime geçmek için formu doldurabilirsiniz, en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Yada aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.